«گرافیک رابط‌کاربری / مشاوره تجربه کاربری»

طراحی رابط‌کاربری چیزی فراتر از گرافیک، چیدمان، رنگ و عناصر تشکیل ‌دهندهء آنهاست.

آنچه در طراحی رابط‌کاربری نرم‌افزارها در نظر می‌گیریم با داشتن تجربه‌ای موفق در زمینه طراحی و تولید نرم‌افزارهای فارسی و سفارش‌های خارجی، شناخت کاربران و انتظار آنها از محصولات ‌است.

با این دانش تجربه بهتری را در طراحی برای کاربر فراهم می‌کنیم تا زمان بیشتری را با محصول بگذرانند و مهمتر، آو را به هدفش برساند. تمرکز ما بر روی حل مشکلات کاربر است و هر چه در این زمینه موفق‌تر باشیم می‌توانیم در فروش محصول انتظار بهتری داشته باشیم.

تجربه بهتر، استفاده بیشتر و دنبال کردن هدف
چرا پروژه شما نیاز به طراح گرافیک و مشاور تجربه‌کاربری نیاز دارد؟

اولویت هر شرکتی ارائه سرویسی جهت خدمات بهتر به عموم جامعه و فروش بیشتر است. هنر ما تحلیل رفتار کاربران و تصحیح الگوی ارتباطی نرم‌افزار است که‌ در نتیجه آن کاربر با دریافت تجربه‌ٔ استفاده آسان و راحت با اعتماد به محصول، اقدام به خرید و استفادهٔ بیشتر می‌کند.

روند انجام پروژه
آنچه ما انجام می‌دهیم
  • تحقیق و بررسی و تحلیل داده‌ها و نمونه‌های مشابه
  • طراحی نقشه گردش تعاملات برنامه (Wireframe)
  • طراحی هویت انتخاب رنگ، فونت، شعارها و پوسته‌کلی برنامه (Uniform)
  • طراحی نسخه اولیه محصول (Prototype)
  • تست و بهینه‌سازی تجربه‌کاربری
  • استاندارد‌سازی و طراحی عناصر اختصاصی نظیر آیکون‌ها و نشان برنامه
  • ارائه نسخه نهایی
برندینگ، طراحی هویت سازمانی، تبلیغات

برند، اولین و مهمترین اثریست که بر روی ذهن مخاطبانتان می‌گذارید. یک برندینگ خوب هویتی با اعتبار از کسب‌و‌کار شما ارائه می‌دهد و پیام و شعار شما را بخوبی منتقل می‌کند که باعث شناخت و اعتماد بیشتر مشتری و ارتباط عاطفی و درنتیجه وفاداری به برند می‌شود.

طراحی یک هویت سازمانی تاثیر بسیاری بر روی برند شما می‌گذارند. برندینگ در یک‌جمله تسخیر ذهن و قلب مخاطب است. مشاوره برندینگ، طراحی نشان (Logo)، شعار (Slogan)، رنگ سازمانی و گردآوری آنها به‌عنوان دفترچه برند (Brand Book) تخصص ماست

بازسازی برند

اگر برند خود را معرفی کرده‌اید اما نتایج آن موثر نبوده یا زمان زیادی می‌گذرد که بروز نشده، بازسازی هویت شرکت می‌تواند مرحله‌ای حساس و تاثیرگذار در تجارت شما باشد. یک انقلاب بزرگ که می‌تواند تجارت شما را متحول کرده و مشتریان شما را چندین برابر کند.

طراحی و ساخت

برای بهتر کردن زندگی باید ساخت و برای ساختن باید طرح و نقشه‌ای داشت. باید دید و الهام گرفت... زمانی که استودیو سرخ را شروع کردیم با چشم انداز تولید محصولات برای زندگی بود. ایده‌های بسیاری برای بهتر زندگی‌کردن. هدف ما تولید چنین محصولاتی است. هر چه باشد امروز از طریق تکنولوژی و فردا با محصولاتی قابل لمس که زندگی را آسان‌تر کنند. فلسفه‌ای که در سال ۱۳۸۶ شکل گرفت و آغاز آن گرد هم آمدن طراحان در پایگاه مجازی استودیو‌سرخ بود. دنیایی مجازی برای تحقیق و توسعه.

ما رویاها را واقعیت می‌بخشیم...منتظر باشید!